.

.

Новата Замена Далечински Контролер Висок Квалитет на Далечинскиот Управувач Примачот За Dreambox DM800 DM800HD DM800SE 500HD

Новата Замена Далечински Контролер Висок Квалитет на Далечинскиот Управувач Примачот За Dreambox DM800 DM800HD DM800SE 500HD

DEN 313.44
DEN 235.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


EA0001418
Спецификација :
Бренд нови
Замена на далечинскиот управувач за Dreambox DM800 HD,DM800 SE,инет. 800 HD.
Идеален да се замени скршен DM800 далечинскиот управувач или едноставно како резервни еден
Моќта од страна на 2 x AA батерии (не се вклучени)
Компатибилен со ДМ 500 HD и ДМ 8000 HD Примачите
Големина : 184*56*36mm
Пакет : 1x Remote Контрола
EMS,DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Превозот преку ЕМС 5-15 workdays преку Хонгконг Пост Воздух Mail 15-50workdays.Другите 30-60 дена.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Кон својствата

Број На Модел На:
Далечинска Контрола
Пакет:
Yes
Употреба:
TV
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Бренд Име:
Mayitr
Фреквенција:
Други

Најдобри предлози во категоријата