.

.

CNXD Фиксна ТВ Ѕид ТВ Заградата за Повеќето 26-55 Инчен LED LCD и Плазма ТВ до VESA 400x400mm и 110lbs Вчитување Капацитет

CNXD Фиксна ТВ Ѕид ТВ Заградата за Повеќето 26-55 Инчен LED LCD и Плазма ТВ до VESA 400x400mm и 110lbs Вчитување Капацитет

DEN 715.20
DEN 715.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
CNXD
Број На Модел На:
PTS308
Број На Модел На:
PTS308
Материјал:
ладно валани челични
боја:
Црна
Макс VESA:
400*400MM
Вчитување капацитет:
110lbs
Погоден ТВ Големина:
26-55
Земја/Регион на Производителот:
Кина
Тип:
ТВ Монтажа
Пакет:
Yes
Стил/Прилагодување:
фиксен

Најдобри предлози во категоријата