.

.

3 Панел Зајдисонце Дрво Пејзаж Home Art Слика Сликарство Отпечатоци На Платно Дома Декор За Кревет Соба Модерна HD Печати Без Рамка YX1494

3 Панел Зајдисонце Дрво Пејзаж Home Art Слика Сликарство Отпечатоци На Платно Дома Декор За Кревет Соба Модерна HD Печати Без

DEN 1195.20
DEN 717.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


3 Панел Зајдисонце Дрво Пејзаж Home Art Слика Сликарство Отпечатоци На Платно Дома Декор За Кревет Соба Модерна HD Печати Без Рамка YX1494
Note1 : 1inch=2.54 см,1cm=0.39 инчен
Note2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Note3 : Ова Производи е само слика без внатре и outsie рамка,додаток.и така натаму. Бренд Xuanyi Стока Дрво Сликарство Предмети Пејзаж Стил Современ Модел Број XY1494 Рамка Нема Материјал Платно Тип Печатени Простор 3-5cm По-Продажбата на Услугата 7 Дена Calligraphy И Сликарство Тип Платно Сликарство Слој УВ,Вода-Доказ, Влага Доказ Големина
Size1 : 50x50cmx1p, 50x25cmx2 P. Се прилагодите Ние прифаќаме прилагодите цел за било слика и големината на Квалитетот на Висока Светлина Влакна, Висок Сјај, Висока Осветленост, Водоотпорен Sunscreens, Тешко Кој Е На Највисоките Стандарди Во Индустријата Пакет Само Сликарство Само. Тоа е свиткан во цевка за пакет кој не ги вклучуваат рамка Апликација За Семејството, Хотели, Куќи, Уметничка Изложба, Barsl, Канцеларија,Coffee Shop, Ресторан, Спална соба, KTY, Итн. Забелешка Тоа е формулиран која за заштеда на превозот цена. Ако е потребно, pls контактирајте со нас за extral превозот цена.
Pls забелешка :
Тоа е Ефектот на табелата со рамка за повикување само. ние само ја испратите сликата без рамка за заштеда на превозот цена.pls контактирајте не доколку сакате, можете да додадете внатрешна рамка.

Кон својствата

Големина (Инчен):
50x50 50x25cm
боја:
Без рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
XUANYI
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
YX1494
Форма:
Две-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Обложување:
Водоотпорен, Влага-Доказ, Заштита Од Сонце
Материјал:
Висок Светлината Текстура Влакна
Рамка:
Без рамка
Пакување:
СЕ ТРКАЛААТ ВО ЦЕВКА
кориснички:
Yes

Најдобри предлози во категоријата