.

.

PCCB 9 дупки банкноти транспарентен албум страници листови лабава лист 28*21.5 cm МИЛЕНИЧЕ 1/2/3/4/5/6 редови албум листови

PCCB 9 дупки банкноти транспарентен албум страници листови лабава лист 28*21.5 cm МИЛЕНИЧЕ 1/2/3/4/5/6 редови албум листови

DEN 648.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


зошто да го одберете нас?
1, висока транспарентен албум страница. ние користиме високо квалитетни домашни МИЛЕНИЧИЊА материјал за албум страница. висока фреквенција топла притиснете. тука е слика може да се види на хартија пари јасно(слика може да не се исти како што се продаваат во оваа стока, но квалитетот е ист) :
2, штиклирајте албум листови. 20 свила нишка, што го прави листови рамна и мазна.
за стоката : албум страници големина : 280*215m м страница дупка на лево : 9 дупки забелешка : стоката е само албум страница, тоа;s не вклучуваат албум
1. ред албум на состојба : лабава лист големина 280mm*215mm/ ефективна големина 197mm*265mm/ 9 дупки на лево
2. ред албум на состојба : лабава лист големина 280mm*215mm/ ефективна големина 197mm*132mm/ 9 дупки на лево
3. ред албум на состојба : лабава лист големина 280mm*215mm/ ефективна големина 197mm*85mm/ 9 дупки на лево
4. ред албум на состојба : лабава лист големина 280mm*215mm/ ефективна големина 197mm*62mm/ 9 дупки на лево
5. ред албум на состојба : лабава лист големина 280mm*215mm/ ефективна големина 197mm*50mm/ 9 дупки на лево
6. ред албум на состојба : лабава лист големина 280mm*215mm/ ефективна големина 197mm*40mm/ 9 дупки на лево
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро
со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета за
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање и
вашата цел број.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите
компоненти и додатоци се вклучени.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што не можеме да
на задоволително ниво решавање на вашите проблеми.

Кон својствата

Фото Складирање Количина:
Употреба:
Општи Фото Албум
Задолжителен:
случај обврзувачки
Стил:
Лабава-лист Фото Албум
Маска Материјал:
PP Површината Фото Албум
Број На Модел На:
пари колекција
Тип:
Interleaf Тип
Големина:
280mm*215mm

Најдобри предлози во категоријата