.

.

Цвет Слика 4 Панел Маслото Цвеќиња Слика Модерна Cuadros Decoraction Ѕид Слика За Дневна Соба HD Отпечатоци Формулиран

Цвет Слика 4 Панел Маслото Цвеќиња Слика Модерна Cuadros Decoraction Ѕид Слика За Дневна Соба HD Отпечатоци Формулиран

DEN 1723.20
DEN 862.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Реалната слика со внатрешна рамка

Кон својствата

Големина (Инчен):
Без рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
XUANYI
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Број На Модел На:
XY029
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
Материјал:
Висок Светлината Текстура Влакна
Рамка:
Без рамка
Пакување:
СЕ ТРКАЛААТ ВО ЦЕВКА
Декорација:
Барови,Дома,Хотел,Канцеларија,кафуле,Ресторан,Спална соба,КТВ,Библиотека
кориснички:
Yes

Најдобри предлози во категоријата