.

.

Ролери Стап Пак Опрема Винил Ѕид Decal За Дневна Соба и Спалната соба Дома Декор Хокеј Играч Налепници за Модерна Уметност Mural LA473

Ролери Стап Пак Опрема Винил Ѕид Decal За Дневна Соба и Спалната соба Дома Декор Хокеј Играч Налепници за Модерна Уметност Mural

DEN 510.24
DEN 383.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал :
Еколошки винил
Оваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови.
Самолепливи умре-намалување на винил налепница ,нејзините нема позадина ќе го направат вашиот ѕид изгледа како насликани. За Големина на : 42cm високи X 68cm широк 56cm високи X 90cm широк
За Боја : Бои Може Да Биде Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1, можете Да направите било име на ѕидот decals? Да,ние може да се направи било името на англиски јазик, името треба да се 3-8 писма. Ако името на француски,шпански или арапски,ве молиме контактирајте нè за потврда пред да нарачате.
2,Како можам да ти пратам на имиња и бои, што ми треба? Првиот метод,ве молиме закуп на имиња и бои во "Оставете порака за овој продавачот" опција кога ќе ги видиш и да ја потврдите вашата цел. Друг начин,кликнете "Контакт Сега" за да ја испратите порака до снабдувачот во Сервисен Центар.
3,можете Да направите dropshipping?
Да,ние сме фабрика. ние не dropshipping во светот,ве молиме оставете на клиентите адреса директно,ние ќе го испрати во потрага по некои детали.
4, јас моите сопствени дизајни,можете да направите тоа?
Да,ние може да направи сопствени decals,ве молиме да го проверите со нас пред да нарачате.

Кон својствата

боја:
црна, сопствени бои, сива, бела
Големина:
68x42cm, 90x56cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Тема:
Портрет
Бренд Име:
HUAIDE
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
LA473
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Најдобри предлози во категоријата