.

.

Кујна Конверзии Табелата Ѕид Уметност Платно Печатење и Постер , Мерења Лист Платно Печатење Модерна Кујна Оркестарот

Кујна Конверзии Табелата Ѕид Уметност Платно Печатење и Постер , Мерења Лист Платно Печатење Модерна Кујна Оркестарот

DEN 239.04
DEN 191.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Прифатлива ѕид уметност и ѕидот оркестарот , совршен за да декорирате вашиот дом или канцеларија или продавница
Забелешка
1. Секој печатење се проверува пред превозот. Рамката НЕ се вклучени во оваа набавка, само печати е вклучен.
2. Бојата на екранот може да биде малку се разликуваат од страна на монитор или мобилен амбиент.
3. Некои отпечатоци ќе имаат 1-2cm бела граница за кадрирање
=============================================================================
Големина детали
=============================================================================
Преглед
Кујна Конверзии Табелата Ѕид Уметност Платно Печатење и Постер Кујна Соба Платно Печатење на Ѕид Слика Уметност Оркестарот
============
Црвена
============
Небото Сино
============
Светло Сива
===========================================================================
=============================================================================
Пакет детали
Ние ги користиме супер тешко цевка пакет да се заштити вашиот парцела безбедно и звук
====================================================================
Обезбедување на квалитет
Ние сме посветени на користење на оригиналните Epson вода-базирани мастило, цената е повисока, но бојата е подобро.Moreally, здрава и еколошки пријателски, без мирис.
=============================================================================
Се врати и враќање
Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Но pls контакт со нашата служба за корисници пред да ја ОТВОРАЊЕ на спорот , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ви благодариме!
=============================================================================
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да оставите ПОЗИТИВЕН фидбек.
2. Ако не сте задоволни со нашите производи, негативна повратна информација ќе не прават ништо, па ве молиме испратете e-mail на нас,
или контактирајте со нашите продажни услуги на трговија менаџер, ние ќе ви даде задоволни одговор!

Кон својствата

Големина (Инчен):
А5 15x21 cm Без Рамка, A4 21x30 cm Без Рамка
Бренд Име:
Живеат ustory
Предмети:
Писмо
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Рамка:
No
Форма:
Еден
Број На Модел На:
7Q124
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Поддршка База:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Цел:
Кујна Конверзии Табелата Ѕид Постер Арт Сликарство
Техника:
Графички илустрација уметност Дигитално Печатење
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство и Постер
уметноста категорија:
Модерна и Минималистички
Простор апликации:
Кујна
Тема:
Кујна Конверзии Табелата Платно Уметност Печатење

Најдобри предлози во категоријата