.

.

3D Живописни Прозорец Дупка Пејзаж Сино Небо Бел Облак Ѕид Налепница Креативни Оркестарот За Дневна Соба Смешно Decal Декоративни Постер

3D Живописни Прозорец Дупка Пејзаж Сино Небо Бел Облак Ѕид Налепница Креативни Оркестарот За Дневна Соба Смешно Decal Декоративни

DEN 191.52
DEN 144.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ефект Слики / Производ Слики / Детали За Производот
Производ Големина /Заврши Големина
Ве Молиме Обрнете Внимание На Големината
3 D Живописни Прозорец Дупка Пејзаж Сино Небо Бел Облак Ѕид Налепница Креативни Оркестарот За Дневна Соба Смешно Decal Декоративни Постер
Слики За Повикување Само,Предмет На Нашите Производи Достапни

Кон својствата

Бренд Име:
ZOOYOO
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZYPA-039-НН
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Соодветна употреба:
дома dacal/детска соба оркестарот/свадба декорација/партијата декор
Соодветно место:
Спалната соба/Дневна соба/Дете соба/Училницата
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
yes
Функција:
прекрасна/класичен/fasion/креативните
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
Шема:
Blue Sky

Најдобри предлози во категоријата