.

.

Едно Парче D. Luffy Hokusai Бранови Големиот Бран исклучување Kanagawa Уметност Свила Постер Дома Декор Печатење 12x19 22x35 Инчен Бесплатен Превозот

Едно Парче D. Luffy Hokusai Бранови Големиот Бран исклучување Kanagawa Уметност Свила Постер Дома Декор Печатење 12x19 22x35

DEN 287.52
DEN 253.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1. Постер материјал ние се користи високо квалитетни свила крпа, со фина текстура и мазна површина. Тоа е многу тенка, не е водоотпорен (малку вода не може да го допре, ако се мијат рацете ве молиме почекајте целосно да се исуши) , но тоа може да се зачува за долго време.
2. Постери во тешко пластична цевка, ние ќе почне да се исполни вашата цел во Наредниот работен ден, тоа може да потрае до 2-3 дена да се испратена(Еден работен ден не вклучува Кинески државни празници, сабота или недела).
3. Да се осигура дека вие го добивате нашиот стоки без проблеми, ве молиме внесете точна адреса за испорака и името на примачот , откако стоки испорака не ќе биде во можност да ја промените адресата.
4. Сите мои предмети се од врвен квалитет. но печатени постер изгледа различно од слики на компјутерски екран,Како боја на екранот на секој уред може да бидат различни,боите на вистинските производи, може да се погледне малку различен од сликата ќе видите,ова е апсолутно нормално,ако не може да го прифати ова,ве молам не ставајте цел.
Внимание !!! Ова е бескраен печати, па не може да се качи и ќе треба да биде залепена на ѕидот, Ако треба да се инсталираат, можете да контактирате со нас и ние ќе остане надвор од вашата граница.
Сите предмети се со бесплатен превозот во Светот.Ние ќе брод објектот во 1 до 2 работни дена, со следење на NO.
Тука е испорака проценка на времето за вашиот референца :
Ние прифаќаме прилагодено постери.Можете да испраќате слики на сакате, како на цртан филм, филм, спорт, или вашето бебе, семејство, пријатели на чекање за вас да сакате никакви слики, ќе треба да ни кажете вашата потреба, ние ќе ги провери фотографии за вас.Ако квалитетот на сликата е лоша, исто така можете да ни кажете на тема сакате, ние ќе ја побарате или да му даде некои фотографии за вас.
1. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-МАИЛ Порака Систем ако имате било какви прашања.
2. Ако не сте задоволни со вашиот купување, размена или целосна наплата е прифатливо.
3. Ве молиме не ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации пред да не контактирате за вашиот проблем. Ние ќе направиме се најдобро да го решите вашиот проблем.
Ви благодариме и среќен шопинг!
Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе производи.

Кон својствата

Големина (Инчен):
12x19, 15x24, 19x30, 22X35
Стил:
Модерна
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
Е-016-024
Бренд Име:
FOOCAME
Предмети:
Анимација
Тип:
Постер
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
свила ткаенини платно
Медиум:
Висок квалитет на мастило
Големина:
12x19 15x24 19x30 22x35 Inches
Декорација:
Ѕидот Оркестарот Дома Декор Куќа Спалната Соба Цртање Соба Подарок ...
Calligraphy и сликарство тип:
Постер

Најдобри предлози во категоријата