.

.

Платно Сликарство Скандинавските Нордиските Апстракт Буква Што се Сакаше Ѕид Слики Уметност Декорација Розова Слика со Црни Без Рамка

Платно Сликарство Скандинавските Нордиските Апстракт Буква Што се Сакаше Ѕид Слики Уметност Декорација Розова Слика со Црни

DEN 187.20
DEN 141.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Без Рамка / печатите Само Платно
Материјал Платно Сликарство (А Не На Страна На Нафта Сликарство)
Пакет Платно во цевка
Тип Без рамка за печатење платно сликарство
Големина 20cm X30cm X1 Pc
30cm X40cm X1 Pc
40cm X50cm X1 Pc
50cm X70cm X1 Pc
60cm X90cm X1 Pc
1inch=2.54 см
1cm=0.39 во
Забелешка
1.Бела граница е за рамката на секој penel.Големината мерење со рака,Не може да биде 1-2 см грешка.
2.За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот,не мат, не внатре во рамката, не надвор рамка ,само платно.
3.Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики.
4.Овој одличен квалитет платно печатење е без внатре и надвор од рамката да се задржи надолу превозот цена, но оваа големина е обично фото рамка големина и може да се подготвени рамка лесно.
5.Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини.
Ако имате било каков проблем ,можете да ме контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро .Ви благодариме

Кон својствата

Големина (Инчен):
20X30cmX1PC без рамка, 30X40cmX1PC без рамка, 40X50cmX1PC без рамка, 50X70cmX1PC без рамка, 60X90cmX1PC без рамка
Бренд Име:
BANMU
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
WP0155
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Писмо
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Медиум:
нормално мастило

Најдобри предлози во категоријата