.

.

Индискиот Сон Catcher Пердуви Монистра Рачно Изработени Кружни Срцето Нето Dreamcatcher Автомобил Дома Виси Декорација Украс

Индискиот Сон Catcher Пердуви Монистра Рачно Изработени Кружни Срцето Нето Dreamcatcher Автомобил Дома Виси Декорација Украс

DEN 99.84
DEN 93.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Описи :
Ова е една прекрасна легенда за Индискиот
Тоа е, рече дека двете добри соништа и лоши соништа циркулира во ноќниот воздух
Сонот catcher помага да се ослободи од кошмар
Оние кошмари се вградуваат во нето, а потоа исчезнуваат во зората. Додека добри соништа нежно се лизна низ центарот дупка во sleeper умот
Прекрасен виси занает за автомобил,дом
Спецификации :
Предмет : Сон Catcher
Материјал : Железо Обрачот + Пердув + Полиестер String + Монистра Боја&Шема : Како на сликата
Примена : Автомобили/home Декорација
Обрачот Дијаметар : Прибл.13cm/5.12"
Вкупна Должина : Околу.45см/17.72"
1 X Сон Catcher
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Бренд Име:
VKTECH
Материјал:
Текстилна & Ткаенина
Тема:
Маскота
Стил:
Југоисточна Азија
Обрачот Дијаметар :
Прибл.13cm/5.12
вкупна должина:
Прибл.45см/17.72
Материјал:
Железо Обрачот + Пердув + Terylene String + Монистра

Најдобри предлози во категоријата