.

.

Секојдневниот Колекција Креативни Flowerpot работ Декорација Првенство Trinket Минијатурни Љубители Ангел Купидон figurine Денот на Вљубените Подароци

Секојдневниот Колекција Креативни Flowerpot работ Декорација Првенство Trinket Минијатурни Љубители Ангел Купидон figurine Денот

DEN 566.40
DEN 459.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Секојдневниот Колекција Креативни Flowerpot работ Декорација Купот на Работ Trinket Минијатурни Љубители Ангел Купидон figurine

Испорака
1. Во светот free Shipping.
2. Нарачки обработени во рок од 3 дена по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени, Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите.
4. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на carier, за викенди и празници се exdudes, па превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона, па ве молиме да бидете трпеливи.
5. Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информациите од официјалната веб-страница.
6. Превозот метод ние се нудат е Кина Пост Воздух Mail, па ако сакате да се избере EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите.
Враќање & Наплата
1. Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
2. Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе организира reshipment или враќање на средствата за вас.
3. Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници и не се отвори спорот директно. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. Понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Повратни информации
1. Повратни информации е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство. Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се реши брзо и на најдобар начин.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашиот изберат дали сте остави позитивни повратни информации. Секојдневниот Колекција Креативни Flowerpot работ Декорација Купот на Работ Trinket Минијатурни Љубители Ангел Купидон figurine

Кон својствата

Стил:
Европа
Тема:
Ангел
Бренд Име:
СЕКОЈДНЕВНИОТ КОЛЕКЦИЈА
Материјал:
Смола

Најдобри предлози во категоријата