.

.

Персонализирање на Плоштадот свинче банка Logbook Серија Калај Плоча кутија Пари Заштеда Тенџере Монета Кутија 2354 Накит Кутија за Чување на Резервоар Подарок

Персонализирање на Плоштадот свинче банка Logbook Серија Калај Плоча кутија Пари Заштеда Тенџере Монета Кутија 2354 Накит Кутија

DEN 117.12
DEN 88.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Персонализирање на Плоштадот свинче банка Logbook Серија Калај Плоча кутија Пари Заштеда Тенџере Монета Кутија за Накит Кутија за Чување на Резервоар Подарок D0
Кутија,Свинче Банка,кутија за накит,Дома Декор,чување на кутии,Модата,домот, мебел, Пари,Подароци,Пари Кутии,Монета Свинче Опис : Материјал : Калај Плоча Боја : Како што е прикажано ( Случаен боја ) Големина : (L)x(W) 5.5 X6 CM Пакет се вклучени : 1 Buc Монета Кутија
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење.Тип на производ може да имаат малку поинаква со слика.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори,
слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
'

Кон својствата

Бренд Име:
DesertCreations
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
HG2354H01
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.2kg (0.44lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Најдобри предлози во категоријата