.

.

Декорација Занаети Млечниот Пат Небеските Тела Кинетички Движење Орбитал Биро Играчка Канцеларија Оркестарот Образовни Науки Уметност

Декорација Занаети Млечниот Пат Небеските Тела Кинетички Движење Орбитал Биро Играчка Канцеларија Оркестарот Образовни Науки

DEN 619.20
DEN 582.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кинетички Орбитал Обновлив Gadget Постојаното Движење Биро Уметност Млечниот Пат Играчка Канцеларија Оркестарот Образовни Науки Уметност
Креативни Млечниот Пат небеските тела дизајн
Нежно завртете го горниот дел и тоа ќе замав perpetually
Напојува преку 4 x AA батерии (не се вклучени)
Совршен биро декорација за дом или канцеларија
големина : 22.5 CM *10СМ *24.5 CM
ДОЛАРИ, 16.40

Кон својствата

боја:
Зелена, Виолетова
Бренд Име:
STYHOMSUN
Материјал:
Пластични
Стил:
Медитеранот
Тема:
Спорт

Најдобри предлози во категоријата