.

.

АЛКОХОЛОТ Е ДЕФИНИТИВНО РЕШЕНИЕ Гроздобер Калај Знак Бар, Паб Дома Ѕид Оркестарот Ретро Метал Уметност Пиво Кафе Постер Плоча трговија на Големо A753

АЛКОХОЛОТ Е ДЕФИНИТИВНО РЕШЕНИЕ Гроздобер Калај Знак Бар, Паб Дома Ѕид Оркестарот Ретро Метал Уметност Пиво Кафе Постер Плоча

DEN 399.36
DEN 399.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

АЛКОХОЛОТ Е ДЕФИНИТИВНО РЕШЕНИЕ Гроздобер Калај Знак Бар, Паб Дома Ѕид Оркестарот Ретро Метал Уметност Пиво Кафе Постер Плоча трговија на Големо A753 Опис
Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена !
Да Може Да Се Меша Цел ! Ве молиме да Ни Кажете Стилови Што ги Сакате,или Забелешка ,ви Благодариме!
Материјал : Висок Квалитет На Метал .
Големина За : 20x30cm(7.8"x11.8")
( 1inch=2.54 см, 1cm=0.39 инчи )
Состојба : 100% Нов И Висок Квалитет
Пакет се Вклучени : 1 buc Метал Калај Знак
Метал калај знаци се користат во барови, пабови, клубови, куќи, кафулиња, продавници, ресторани итн. украси или може да се користи за свадба, роденден, церемонијата или било какви видови на настани подароци или како колекционерски предмети.
Напомена :
1. Поради светлината разлика, боја може да биде малку поинаков.
2. Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење. Производот Се Покаже
Делокруг на Примена
Пакување & Испорака
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот од Кина Пост Воздух Mail, обично се потребни околу 15-60 работни дена (Бразил 90 дена) пристигнат. Ако ви треба предмети итна, ве молиме изберете превозот метод EMS/DHL За Слободни и плати дополнителни превозот цена (превозот време 5-7 работни дена). Тоа е многу брзо. Значи, добредојдовте во мојата продавница да се најдат предмети кои ќе потреби. Враќање & Замена
1. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Не се отвори спорот без комуникација.
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите.
3. Ако има квалитет проблем ,ве молиме да се слика за нас.Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа .
4. Ако вие не може да се добие пакет рок од 60 дена ,ние ќе ги врати вашите пари (Бразил 90 дена). Faceback
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
2. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
3. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа,Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер. Препорачувам

Кон својствата

Бренд Име:
Тексас Meow
Број На Модел На:
A753
Материјал:
Метал
Стил:
Американски Стил
Обликот:
правоаголник
Is_Customized:
Yes
Големина:
30cm * 20cm ( 11.8 inch * 7.8 inch)
превозот:
Препорачана Пошта Слободни Брза Испорака
Содржина:
АЛКОХОЛОТ Е ДЕФИНИТИВНО РЕШЕНИЕ
Состојба:
100% Нов Метал Калај Знак
За:
Бар, Кафуле, Паб Домашна Кујна Таверна
Материјал:
Железо
Процесот:
Печатени
група:
ретро плакета
Предност:
Трговија На Големо Dropshipping Ѕид Налепници

Најдобри предлози во категоријата