.

.

Роденден Свадба Подароци Смола Занаети Дома Декорација Декорација Смола Занаети Малата Самовила Фигурини Подарок Бесплатен Превозот

Роденден Свадба Подароци Смола Занаети Дома Декорација Декорација Смола Занаети Малата Самовила Фигурини Подарок Бесплатен Превозот

DEN 1919.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[xlmodel]-[производи]-[32542]
[xlmodel]-[производи]-[32542]
[xlmodel]-[производи]-[8888] Топла Продажба
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[33444]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Дека шопинг
Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница. Ве молиме да ја прочитате оваа порака во купат пред да се донесе.
1. Пред купување, ве молиме да не ја игнорираат боја, големина и количина. Ние сакаме нашите клиенти за да го добиете она што го сакате.
2. Ако вашиот руската клиент, ве молиме ги споделите со нас имате полно име по плаќањето, ние може да се стави стоката побрзо.
3. Ако имате други барања, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи. ^ - ^
Јас ви гарантирам купи, ќе се види, кога ќе го зедов тоа, ако производот е оштетен или има проблем, ве молиме Contect мене. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне.

Кон својствата

Бренд Име:
Alwaysonsunday
Материјал:
Смола
Стил:
Вештачки
Тема:
самовила
Текстурата на материјалот:
синтетичка смола
Дали увоз:
No
категорија:
Карактер
Нишало форма:
Tabletop
Патент снабдување:
No
Големина:
Single Price Can Be A Note

Најдобри предлози во категоријата