.

.

TNUKK 1pcs Случајно испрати Кинески yuanbao сребрени шипки,Различни периоди збор сребро. ingot Метал занаетите подарок familydecoration

TNUKK 1pcs Случајно испрати Кинески yuanbao сребрени шипки,Различни периоди збор сребро. ingot Метал занаетите подарок familydecoration

DEN 815.52
DEN 636.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис Тибетански сребро е Тибетската Кинески среќен со метал, а не чисто сребро.

Кон својствата

Бренд Име:
Tnukk
Стил:
Античкиот Имитација
Тема:
Маскота
Материјал:
Метал
Материјал:
тибет сребро.

Најдобри предлози во категоријата