.

.

Децата Постери Симпатична Цртан Филм Девојка Ѕид Уметност Платно Отпечатоци Цртан Филм Сликарство Нордиските Расадник Ѕид Слики Детска Спална Соба Декорација

Децата Постери Симпатична Цртан Филм Девојка Ѕид Уметност Платно Отпечатоци Цртан Филм Сликарство Нордиските Расадник Ѕид Слики

DEN 268.32
DEN 188.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Платно Уметност Постер Печатење
> 100% Сосема Нов & Висок Квалитет
> Материјал : 100% Памук Платно
> Шаблон : Како Се Покаже Слика
> Боја : Како На Сликата Шоу
> Големина : ве Молиме одберете ја вашата големина, облик, големина опција,или контактирајте со нас за прилагодување големина
> Пакет : Испраќаат во силна пластична цевка
> Забелешка : станува збор постер само, Без Рамка
> Сакаат да Направат се Печати или Прилагодено на вашата фотографија,ве молиме погледнете
Постерот е отпечатен на висок квалитет на Памук Платно,280gsm,има smoothy лице,водоотпорен,и силна навремено отпор,боја на постерот е многу убаво,
Превозот во Светот во 24~48 часа ( Освен КИНА Празници и Одмори ) .Aliexpress стандард превозот,e Packet,Кина пост воздух пошта се наш основен превозот услуга. Сад,Канада,велика БРИТАНИЈА, Австралија ,Јапонија,Норвешка,
Превозот време трае Avg. 10 - 20 Работни Дена .
Други Меѓународни
Никаде на друго место во светот е потребно околу 15-25 работни Дена за превозот време.
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен;
2.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако сакате да се добие логистичка информации за вашиот пакет;
3. Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме слободно контактирајте со нас,замена или рефундирање ќе биде прифатливо,
4.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да помогне да се остави позитивни повратни информации,
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА !!!

Кон својствата

Големина (Инчен):
13x18cm Формулиран, 15x20cm Формулиран, 20x25cm Формулиран, A4 21x30cm Формулиран, A3 30x42 Формулиран, 40x50cm Формулиран, 50x70cm Формулиран, 60x80cm Формулиран, 70x100cm Формулиран
Бренд Име:
BLINGIRD
Тип:
Постер
Предмети:
Цртан филм
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No

Најдобри предлози во категоријата