.

.

Nodic Стил Платно Сликарство Коњ Постери И Цртежи на Ѕид Уметнички Слики За Дневна Соба Модерната Црно Бела Насловна Оркестарот ZY056

Nodic Стил Платно Сликарство Коњ Постери И Цртежи на Ѕид Уметнички Слики За Дневна Соба Модерната Црно Бела Насловна Оркестарот

DEN 378.24
DEN 136.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина (Инчен):
15x27cm(Без рамка), 20x36cm(Без рамка), 30x54cm(Без рамка), 40x70cm(Без рамка), 50x90cm(Без рамка), 60x110cm(Без рамка), 70x122cm(Без рамка), 75x130cm(Без рамка), 80x140cm(Без рамка)
Предмети:
Животните
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
ZY056
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Стил:
Класични
оригиналниот:
No
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Обложување:
Водоотпорен, Влага-Доказ, Заштита Од Сонце

Најдобри предлози во категоријата