.

.

Новодојдени Винил Ѕид Decal Мотивациони Канцеларија Цитат Напорна Работа Ѕид Налепници Уметност Ѕид Mural Висок Квалитет Водоотпорен LA531

Новодојдени Винил Ѕид Decal Мотивациони Канцеларија Цитат Напорна Работа Ѕид Налепници Уметност Ѕид Mural Висок Квалитет Водоотпорен

DEN 510.24
DEN 383.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

материјал : еколошки ПВЦ големина на :
42cm широк X 44cm високи
56cm широк X 58cm високи
Оваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови. За Боја : Бои Може Да Биде Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја.

Кон својствата

боја:
црна, сина, сива, црвена, бела, прилагодено боја
Големина:
42x44cm, 56x58cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Број На Модел На:
LA531
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Најдобри предлози во категоријата