.

.

Маслото Пјер Alechinsky На Мравка Хил Paiting Дома Декор На Платно Модерна Ѕид Уметност Платно Печатење На Постер Платно Сликарство

Маслото Пјер Alechinsky На Мравка Хил Paiting Дома Декор На Платно Модерна Ѕид Уметност Платно Печатење На Постер Платно Сликарство

DEN 939.84
DEN 507.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Тоа е одличен избор за неверојатни галерија на уметноста да се збогати ќе живот,среќни секој ден!
1. Ако вашата цел повеќе од 100 нашите ќе ви испрати на парцела од експрес испорака!
2. Должина е подолг од 28 инчи, на парцела е премногу долго, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail одбиле да го прифатат, па повеќе од 28 инчи.
на пример 30 X30inch, 32 X36inch, 36 X42inch ќе испрати express , испрати изразуваат различни во зависност од различните земји.
3. Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен НАС(преку epacket).
4. Предмети ќе биде предаден за 3-7 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
5. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби, или ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса.
6. Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошите временски услови или царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет, но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 20 дена или повеќе . Ви благодариме!

Кон својствата

Големина (Инчен):
12X20, 16X26, 20X32, 24X40, 28X46
Бренд Име:
MKLQL
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Апстракт
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Американски Стил
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Пјер Alechinsky На Мравка Хил
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Маслото материјал:
230gsm Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Декорација:
Дома Декорација За Дневна Соба
Бесплатна испорака:
кина пост воздух mail
Рамка на режимот:
Без рамка

Најдобри предлози во категоријата