.

.

Вудсток рок музички фестивал/ретро занает хартија декоративни сликарство постери класичен постер гроздобер хартија, занает

Вудсток рок музички фестивал/ретро занает хартија декоративни сликарство постери класичен постер гроздобер хартија, занает

DEN 76.80
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Пред Да Нарачате Постер
Материјал : 150g ретро kraft хартија, без поклопец филмот,не се водоотпорни, со двострано лепливи ленти, транспарентен селотејп, pushpin или сино капи на ѕидот
Транспорт : Превозот стандардната употреба на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,не може да го пратите логистика информации во вашата земја, ако постои барање за следење на информации, ве молиме изберете Кина Пост препорачана пошта.
Боја : Постери 100% од реалноста, но поради различни прикаже реалноста сликата боја разлика, толку поголема е веројатноста да добиете постери и ќе видите сликите во бојата е малку поинаква. (вистинските постер во однос на екранот ќе се малку жолти точки)
Процес : печатење (без peritoneum, не е водоотпорен)
Почитувани Купувачот :
1.Мини мешани цел е одлично ! ако вредноста на вашиот единствена цел е над 250 ние ќе ги испратите вашите кеси од преку EMS,
доколку купите повеќе предмети тука , ние би сакале да ви понуди повеќе попусти и бесплатни примероци!
Нашето Ветување :
1.Кога ќе примите вашата стока во рок од 7 дена, ќе го користите за било која причина, како што се : не ми се допаѓа, преголем, премногу мали за .. итн.
Барање за враќање на производот .
2.кога ќе се незадоволни со квалитетот или ќе се најдат на стоки не се во согласност со описот,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за надомест на штета.
Превозот :
Во persent , нашите превозот е EMS и Кина пост воздухот ,меѓу нив,Кина пост е бесплатен превозот но со долго пристигнат на време , Ако сакате други побрзо превозот режим, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.
Снабдувач Ветување
Се враќа :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода,
2.Целосна веднаш наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена до нашето место.
Други Политики :
*Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
*Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас.
Вашиот satisfication е нашата најголема моќ. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -)

Кон својствата

Големина (Инчен):
21X30CM, 42X30CM
Материјал:
Хартија
Стил:
Класични
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
NP-0538
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Поддршка База:
Хартија
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Филм
оригиналниот:
No
Бренд Име:
Младите Fang

Најдобри предлози во категоријата