.

.

Happymems Дрво Ознаки 12pcs/многу Ѕид Налепници DIY Занает Дома Декорација Дрвени Облици Ознака Scrapbooking Embellishments Домаќинство

Happymems Дрво Ознаки 12pcs/многу Ѕид Налепници DIY Занает Дома Декорација Дрвени Облици Ознака Scrapbooking Embellishments

DEN 364.80
DEN 255.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Материјал:
Дрво
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Тема:
Љубов
Бренд Име:
среќен mems
Дома декорација додатоци:
scrapbooking
scrapbooking:
embellishments за scrapbooking
Дома Декор:
производи за домаќинството
Употреба:
Ѕидот Налепници
Дрво:
борови дрва
Точка 1:
Дрво Форми
Точка 2:
Дрвени форма
Точка 3:
DIY Занаети
Точка 4:
дома декорација
Точка 5):
Ѕидот се држиме Занаети

Најдобри предлози во категоријата