.

.

Мешавина на Растенијата Цвет Пеперутка Природата Прекрасна Прозорец Ѕид Decal ПВЦ Ѕид Налепница Дома Декор Декорација DIY Дома Дневна Соба

Мешавина на Растенијата Цвет Пеперутка Природата Прекрасна Прозорец Ѕид Decal ПВЦ Ѕид Налепница Дома Декор Декорација DIY Дома

DEN 202.08
DEN 152.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Симпатична Цртан филм Цвет Пеперутка Ѕид Налепници DIY Decal Прозорец Стакло Ѕид Дома Декорација Деца/Деца
Декор
Карактеристики На Производот :
1. Пренослив.
2. Водоотпорен.
3. Зелена и заштита на животната средина ѕид налепница.
4. Производ улога : Овие ѕид налепници се наменети за beautifying вашиот дом.
Производ Параметри :
1. Материјал : ПВЦ
2. Како да го Користите : Најдеш дното.
Мерки на претпазливост :
Поради светлина ray разлики, може да биде боја разлики во споредба со реалниот производ.
Пакување Листа :
1 x Ѕид Налепница

Кон својствата

Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,За Плочка
Тема:
Растенијата
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Број На Модел На:
H1947
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Големина:
45СМ*60СМ
Шема:
3D Налепница
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Растенијата
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата