.

.

Семејството Ѕид Decal Цитати Бон Патување Винил Ѕид Налепници За Livingroom Авион Облак Шема Внатрешни работи Дома Декор DIY Mural SYY930

Семејството Ѕид Decal Цитати Бон Патување Винил Ѕид Налепници За Livingroom Авион Облак Шема Внатрешни работи Дома Декор DIY

DEN 331.20
DEN 262.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производ Inforamtion : Број : SYY930 Големина S : 42x20cm M : 57x27cm L : 88x42cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Кон својствата

боја:
H601 Бела, H613 Медиум Сина, H614 Сино Сина, H627 Сива, друга боја избор
Големина:
42x20cm, 88x42cm, 57x27cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
SYY930
Класификација:
За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ

Најдобри предлози во категоријата