.

.

Гроздобер камера Мат Kraft Хартија Постер за Статистика Подарок Соба Јадење Дома Декор ѕид налепница Дизајн

Гроздобер камера Мат Kraft Хартија Постер за Статистика Подарок Соба Јадење Дома Декор ѕид налепница Дизајн

DEN 95.04
DEN 84.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


a Feedback
Ние сме некоја онлајн продавница, вашиот фидбек е многу важна за нас.
Ако сте задоволни со нашите производи, ние ќе го цениме дека може да ни даде postive повратни информации.
Ако мислите дека ние треба да се подобри нешто, тоа е многу вид на вас да ни даде можност да го реши проблемот пред да остави негативни feeback.
Ние веруваме дека не постои разумно решение.

Кон својствата

Големина:
30x21cm, 42X30cm
Стил:
Класичен
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Постер
Материјал:
Хартија
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид

Најдобри предлози во категоријата