.

.

DL- БЕЗ ПУШЕЊЕ Гроздобер табличка ѕид decals селски ѕид оркестарот гаража човек пештера

DL- БЕЗ ПУШЕЊЕ Гроздобер табличка ѕид decals селски ѕид оркестарот гаража човек пештера

DEN 335.52
DEN 302.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


започнете
крајот
ОПИС
метал знак, знак одбор, логото на плакот
големина : 15cm*30cm
Технологија : вода трансфер печатење, живописни бои, никогаш нема да избледи
Материјал : Метал
Безбедност : еко-пријателски
Пакување : секој во една меур торба или поли торба
здраво пријател, ако треба масовно нарачате ве молиме контактирајте со нас или оставете порака за нас .ние ќе ги испратите сите на сликите за да можете да изберете и да ви даде најниска цена можеме да ви благодариме!!!

Кон својствата

Стил:
Модерна
Бренд Име:
dingleiever
Број На Модел На:
Табличка
Материјал:
Метал
Обликот:
правоаголник

Најдобри предлози во категоријата