.

.

Само во Брак Знаме Банер Свадба Партија Декорација Знаме Нови 3x5ft 90x150cm Полиестер 9802, бесплатен превозот

Само во Брак Знаме Банер Свадба Партија Декорација Знаме Нови 3x5ft 90x150cm Полиестер 9802, бесплатен превозот

DEN 378.72
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пет стилови за да изберете : 1. Летање или Виси
2. Вид : Еден двострано печатење, но логото е видлив од спротивната страна. 3. Материјал : 100% Полиестер, 4. Јарболот Материјал : не се вклучени 5. Големина : 3x5ft (за 90x150cm) 6. Квалитет : Зелена Производ, ниска Кадмиум, АЗО Слободни, пренесува ISO9001 2008 Условите за Испорака 1. Кина Пост Воздух Mail : околу 15-30 дена да пристигне 2. EMS : за 5-10 дена да пристигне 3. DHL : за 4-7 дена да пристигне Метод на Плаќање Прифати сите метод на плаќање е дозволено од страна на Aliexpress. Обичај Знаме Начин На Плаќање
1. За бараната големина обичај знаме, ве молиме прво место на ред, но не се продолжи со плаќање.
2. Испратете ни јасно уметнички дела и големина на барањето, а потоа ние ќе се прилагоди на онлајн цена за вас.
3. Клиентите се организираме на плаќање според новиот прилагодена цена. Политика на враќање Откако ќе добијат нашите производи, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не се штети во транзит. Но, мора да ни е-мејл јасни фотографии од нив да се докаже. Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Ние ќе рефундирање на дека откако ќе ја прими, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена. Не причина вратите не се прифаќаат. Позитивни Повратни Информации 1. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас. Купувачите кои го остави позитивни повратни информации може да се добијат попуст од 5% за повторување на налози. 2. Ако сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш. Контактирајте не и ние ќе ви ги даде добро решение.

Кон својствата

боја:
Две Месинг Grommets, Вратило Опфаќа Само Четири Месинг Grommets, Најлон D Прстени, Две Знаме Headers
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Стил:
Летање
Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
3x5 нозе
Бренд Име:
RONNINGSTAR
Јарболот Материјал:
Не Се Вклучени
Ткаенини:
Полиестер
боја:
Бела
НЕМА.:
JMFB9802

Најдобри предлози во категоријата