.

.

Деца Дрво Безжичниот Далечински Управувач LED Бебе Ноќ Светлина Декоративни Лилјак Bunny Месечината Соба Позадина Ѕид Декоративни Најдобрите Подароци

Деца Дрво Безжичниот Далечински Управувач LED Бебе Ноќ Светлина Декоративни Лилјак Bunny Месечината Соба Позадина Ѕид Декоративни

DEN 1992.00
DEN 1494.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : Дрвени
Количина : 1 Pcs
Големина : Лилјак : 33*20cm
Месечината : 23*30cm
Зајакот : 25*30
Круна : 22*21cm
Cloud : 33*21cm
Мачка"33*22cm
Предност : • Дете или бебе соба • Тинејџер сала • Влез или ходникот • Господар спална соба • Дневна соба или мантија • или било агол недостасува дека личните завршувањето на допир
Ве молиме Имајте во предвид : Боите можат да се разликуваат од екранот на екранот.
- Ова Виси се направени да нарачате.
ЗАБЕЛЕШКА : Поради екран варијација, бои може да се појави нешто различно на вашиот монитор отколку во лице.

Кон својствата

Стил:
Европа
Бренд Име:
COYOZHOOF
Материјал:
Дрво
Тема:
Љубов

Најдобри предлози во категоријата