.

.

Висока Прозрачна Ѕид Налепници Бања Декорација Тоалет Вратата Винил Ѕид Уметност Decals Светат во Темница Цитат Налепница Бања Оркестарот

Висока Прозрачна Ѕид Налепници Бања Декорација Тоалет Вратата Винил Ѕид Уметност Decals Светат во Темница Цитат Налепница Бања

DEN 191.52
DEN 165.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

П : Како да ја користите? А : ве Молиме Љубезно референца оваа слика. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Пакет се Вклучени : 1 x Glw налепница
Q&A Q : Каде можам да го користам мојот налепници? A : Винил налепници може да се применува на сите рамни површини како што се рамни ѕидови, огледала, мазна плочки, лап-топ компјутери, автомобили, стакло, windows, фрижидери, итн. Отстрани поддршка на состојба. П : Може да ни направи налепница различна големина? А : ве Молиме контактирајте со нас со димензии.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. П : Како можам да знаете она што го името, бојата или други персонализирана информации? О : Кога се врши плаќање за објектот, ве молиме погледнете за " додај порака, имајте на продавачот' дел. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.Висока Прозрачна Ѕид Налепници Бања Декорација Тоалет Вратата Винил Ѕид Уметност Decals Светат во Темница Цитат Налепница Бања Оркестарот
Опис : Жените и Мажите во Тоалет Седиште Decal со Рака Сигнал. Алтернативно можете да не контактирате преку aliexpress систем на пораки. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. П : Може налепници бидат отстранети? A : Да, налепници може да биде лесно да се отстрани со пилинг ги настрана полека. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако се примени за да возило можеби ќе треба да се применуваат топлина да им помогне (фен). Чекор 3 : Позиција налепница на ѕид или на површината и бришење во текот со картичка со притисок. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние само брод да се потврди цел адреси. Како да се Аплицира : Чекор 1 : ја Исчистите површината. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Чекор 2 : се Држиме за трансфер филм на decal цврсто. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Кон својствата

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Број На Модел На:
ХГ-HD-WS-0054
Сценарија:
Тоалет
Спецификација:
Single-piece Package
Стил:
Цртан филм
Тема:
Шема
Материјал:
Винил
боја:
Зелена
Пакет:
Opp Кеси
Пакетот Вклучува:
1pcs Сјај Налепница
дизајн:
Смешно,Intersting,Креативни зборови
изгледот големина:
16x17cm
Пердув:
Висок блескав
користат за:
Тоалет,бања,бања
Материјал:
Винил
Тежина:
About 15g

Најдобри предлози во категоријата