.

.

CHENISTORY Слики Слика Од Броеви Сценографијата Дигитални Масло Акрилик Платно Сликарство Апстракт На Платно Пејзаж DIY од Страна на Броеви

CHENISTORY Слики Слика Од Броеви Сценографијата Дигитални Масло Акрилик Платно Сликарство Апстракт На Платно Пејзаж DIY од Страна

DEN 844.80
DEN 431.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина (Инчен):
40CMx50CM не врамени
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Бренд Име:
CHENISTORY
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
слика од броеви
Слика Стил:
Handpainted од yourselve
Слика Technic:
diy слика од броеви
Материјали:
акрилна боја слика на платно најлон четка
ѕид уметност слика:
Дома декорација
боење слика од броеви:
цртање слика од броеви
Дома Декор:
Платно Сликарство
дневна соба decration:
апстрактното сликарство
креатура сликарство:
свадба декорација
во парк:
валани платно пакет
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри предлози во категоријата