.

.

Нови Персоналните Бесконечност Симбол на ЉУБОВ во Спалната соба Ѕид Decal Цитати ZY8274 Винил Ѕид Налепници Пеперутки винил ѕид налепница

Нови Персоналните Бесконечност Симбол на ЉУБОВ во Спалната соба Ѕид Decal Цитати ZY8274 Винил Ѕид Налепници Пеперутки винил

DEN 335.52
DEN 288.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте на нашата продавница мојот пријател,и Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете нашата продавница.
Нови Персоналните Бесконечност Симбол на ЉУБОВ во Спалната соба Ѕид Decal Цитати ZY8274 Винил Ѕид Налепници Пеперутки винил ѕид налепница
Е Прилагодено : Да
Matreial : Винил
Функција : Еко-Пријателски
Технологија : Сечење (користење на 6 години)
Остави ми порака ,кажи ми : Прилагодено Боја=___ ? Инаку,стандардната Боја-Црна ќе биде предаден.
Обично,Вие ќе добиете изглед дијаграм
Големина : 150x58cm;120x44cm;60x22cm
Пакет се Вклучени : 1x ѕид налепница + 1x трансфер филм
1 инч =25.4 mm=2.54 см
Можете да изберете било една боја. Ако не нека се знае вашиот избор на боја(s), на стандардна боја ќе биде предаден.
Превозот 1.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД. 15-30 дена да Канада, Европа,Австралија. Поради царинење, на пакети испратени до руската и Бразил ќе потрае околу 20-40 работни дена. 2. Ако сакате да бидат повеќе брза,ве молиме Контактирајте Ме за EMS(7-15 дена)или DHL(3-10 дена). 3. Исто така, пакетот може да го одложи во некои важни фестивал (на пример : во Пролетниот Фестивал и Chrismas, Кинески Национален Ден)или природни катастрофи(на пример : вулканска експлозија, густа магла и така натаму).Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објект во 30 дена. Се врати и Наплата 1. Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Но pls контакт со нашата служба за корисници пред да се ВРАЌААТ или ОТВОРАЊЕ НА СПОРОТ, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ви благодариме! Повратни информации 1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да оставите ПОЗИТИВЕН фидбек. 2. Ако не сте задоволни со нашите производи, негативна повратна информација ќе не прават ништо, па ве молиме пратете е-маил до нас, или да стапите во контакт со нашите продажни услуги на трговија менаџер, ние ќе ви даде задоволни одговор!

Кон својствата

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе
Големина:
120x44cm, 60x22cm, 150x58cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Бренд Име:
POOMOO
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
DV6022

Најдобри предлози во категоријата