.

.

Божиќ Подарок Поглед на мостот на Мастрихт од Вилем Haenraets маслото репродукција Висок квалитет на рачно изработени

Божиќ Подарок Поглед на мостот на Мастрихт од Вилем Haenraets маслото репродукција Висок квалитет на рачно изработени

DEN 5136.00
DEN 4417.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ни остави на пораки за детали. Кога ќе добиете пакетот?
Обработка на Време = Од времето кое го примените вашиот цел на време ќе почнеме да брод вашата нарачка. Економија Експрес : Тоа обично трае околу 20-30 дена.Се занимаваат со масла од 2000 година 3. Без strenched или врамени. Тоа е различно од испорака начин. 100% Рака Насликани на платно. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Jacky Галерија на репродукции се направени со рака. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши. Контакт со нас и за други големината ако треба. Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. Тоа обично трае околу 7-10 дена. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас.Добар во сопствени слики (слика/фотографијата на платно) Друга Ѓ.
Добредојдовте на Jacky Gallery детали за Производот Име : Приказ на мостот на Мастрихт Ориентација : Хоризонтална Големина : Како опции наведени погоре(1 Инч=2. Оваа слика е Репродукција, НЕ се Оригинални . Пакет Frameless слика ќе биде преполна со тешко цевка внатре и меур пластика надвор.Се наоѓа во Fujian провинција на Кина 2. Оригиналите се направени од страна на добро-познати и ценети уметници како Van Gogh, Моне и многу повеќе. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате за нив. Што е разликата помеѓу рака-насликани масла и отпечатоци? На отпечатоци кои може да се најдат на многу сајтови на Интернет и во многу продавници се само печатени слики на оригинални слики.
Наплата 1.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. По добивањето на пакетот, ние наплата веднаш.
Waterprint и уметник име на слика ќе биде отстранет од завршен сликарство.Брод слики од целиот свет 4. За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Препорачана Превозот на располагање во DHL, EMS, Fed Ex. Што се маслото репродукции? Маслото репродукции се рачно изработени recreations на оригинални слики. Превозот Време = Од времето ние брод на пакет од времето ќе го примите пакетот. Исто така, ние може да се добие western union и други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас за детали. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. Минималното време : 5-10 дена. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме ни e-mail пред да остави негативни повратни информации или неутрален повратни информации или да се отвори расправа за сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО и да се направи сте задоволни со бизнис. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно.

Кон својствата

Големина (Инчен):
27 X 18, 30 X 20, 36 X 24, 45 X 30, 60 X 40, 72 X 48
Тип:
Масла
Предмети:
Слика Слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
91
Iid:
14143
M:
M2

Најдобри предлози во категоријата