.

.

10pcs/многу многу kawaii смола девојки рамен грб cabochon за DIY занает scrapbooking,26*30мм,RC11082c

10pcs/многу многу kawaii смола девојки рамен грб cabochon за DIY занает scrapbooking,26*30мм,RC11082c

DEN 72.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Здраво на сите мои пријатели!
Се надевам дека ќе имаат сладок шопинг време во нашата продавница. ако имате било каков проблем pls не двоумете се да контактирате со нас .
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,можете да ни e-mail,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ако вашиот вкупен износ над 200 во оваа продавница на едно време,ние ќе брод од страна на EMS или DHL за слободни
дури можете да изберете кина пост,ние ќе брод од страна на EMS или DHL ако во текот 200
Ако не сте добиле елементи во месец предмети или оштетена на начин,ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас.
Материјал : Смола
Големина : 26*30мм
Боја : Како на сл
Количина : 10pcs/многу

Кон својствата

Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Тема:
ТВ & Филм Карактер

Најдобри предлози во категоријата