.

.

Двоен слој TableShow Tchotchkes Огледува Украси Партија Персоналните Сопствени Име Бутик Подарок и Услуги Десктоп Оркестарот

Двоен слој TableShow Tchotchkes Огледува Украси Партија Персоналните Сопствени Име Бутик Подарок и Услуги Десктоп Оркестарот

DEN 1242.72
DEN 1106.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Двоен Слој Table Show Tchotchkes Огледува Украси Партија Персоналните Сопствени Име Бутик Подарок и Услуги Десктоп Оркестарот Материјал : акрилик огледало површина налепница Боја : Светло Злато ,Сребро Дебелина : 2mm Димензии : 30cm должина на дното ,и двојна буква е околу 12-20cm висина (бројот на букви одредува висина ) да ми Кажете што писма ако сакате да го промените ,испрати порака до нас кога ќе поставите вашата нарачка СОВЕТ : ние ќе ви испрати слика да се направи се потврди со вас пред да се произведе вашиот производ ,и ние може да произведе содржина како вашето барање ако тоа не смени премногу . Напомена : 1.ако сакате да ја Прилагодите ,можете да ни испратите некоја слика на она што го сакате од нас да се направи тоа ,така што можеме да знаеме повеќе за она што сакате. 2.Исто така ,треба да ни кажете големината на производот ,и колку парчиња сакате ,и тогаш можеме да ви кажам цената . 3.Ако сакате ни да се произведуваат некои Бутици имаат писмо ,исто така, треба да ни кажете ,во Microsoft word, името на ова пишување вс што .

Кон својствата

боја:
Злато, Сребро.
Големина:
length 30cm, length 50cm, length 40cm
Стил:
Американски Стил
Тема:
Шема
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Бренд Име:
HYGGEHOME
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
C86
Материјал:
Акрилик
Спецификација:
Multi-piece Package
Функција:
Се самолепливи поддршка
Тема:
биро врвот украс
Дебелина:
2mm
Стил:
акрилик огледало налепница

Најдобри предлози во категоријата