.

.

60cm*200cm Лист боја филм матирано стакло лизгачки врата, прозорец налепница тоалет тоалет и балкон проѕирен нетранспарентно

60cm*200cm Лист боја филм матирано стакло лизгачки врата, прозорец налепница тоалет тоалет и балкон проѕирен нетранспарентно

DEN 431.52
DEN 410.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

метар широк = 60 cm долги = 200cm Ние продаваме единици по метар. Не секој се тркалаат. Секој метар поврзани заедно. Ако ви требаат 2 метри должина. Количеството на селекција на 1 Ако ви треба 4 метри во должина. Бројот на можностите 2. Секој метар поврзани заедно Ако ви требаат 6 метри во должина. Бројот на избори 3. по метар поврзани заедно . . Ве молиме имајте во предвид. Купи на повеќе од 2 метри. Секој метар се поврзани заедно. Ако продавница во продавница да се купи на повеќе од 2 модели над прозорецот филм. 2 модели на стакло филм валани заедно испраќаат. како да го користите 1, чистење на стакло површина 2, стаклена површина за наводнување. Повеќе вода полесно е да се држи 3, солза го отворите задниот на транспарентен заштитна фолија 4, налепници, од една страна на прилепите на друга страна, полека солза отворен 5, мазна страна ставени директно на стаклото се 6, со владетел или картичка стружење вода и меурчиња Како за чистење на стакло : 1, на површината на стаклото нечистотија, користете мека крпа за да ги избрише на неутрален детергент 2, чистење на стакло и површински, за да се избегне употребата на потенки, бензин и други хемикалии

Кон својствата

боја:
Како што е прикажано
Функција:
Топлинска Изолација,Украсни
Површински Третман:
Нетранспарентно,Извалкан
Функција:
Самолепливи
Бренд Име:
JIANING
Број На Модел На:
89iukm
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Стакло Филмови
Широк:
60см

Најдобри предлози во категоријата