.

.

XTRA ГОЛЕМА БУРА ПОЛИЦАЕЦ STAR WARS ПОСТЕР ВИНИЛ ЅИД НАЛЕПНИЦА ЖИВОТ ГОЛЕМИНА ЅИД УМЕТНОСТ ГОЛЕМА MURAL ЅИД УМЕТНОСТ ЅИД НАЛЕПНИЦИ ГОЛЕМИНА M L XL

XTRA ГОЛЕМА БУРА ПОЛИЦАЕЦ STAR WARS ПОСТЕР ВИНИЛ ЅИД НАЛЕПНИЦА ЖИВОТ ГОЛЕМИНА ЅИД УМЕТНОСТ ГОЛЕМА MURAL ЅИД УМЕТНОСТ ЅИД НАЛЕПНИЦИ

DEN 959.52
DEN 643.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Детален Опис
Стандардната Боја : Црна
( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )
Големина на : 1 инч = 2.54 см Тежина : Околу 200-1000g Обичај прави : Да
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот

Кон својствата

боја:
Црна, Сина, Златна, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Кафе, Транспарентна
Бренд Име:
Cutelittlebear
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Број На Модел На:
TX-0038
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
2pcs
Материјал:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата