.

.

OOH La La Париз, Франција Срца Љубов Винил Ѕид Налепници Цитати Спална соба Декорација Дома Декор Decal Уметност

OOH La La Париз, Франција Срца Љубов Винил Ѕид Налепници Цитати Спална соба Декорација Дома Декор Decal Уметност

DEN 81.12
DEN 65.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ooh La La ѕид Цитати 8418 отстранлив Љубов Срцето винил ѕид decals цитат Спалната соба ѕид налепници за детска соба

Кон својствата

Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
ZYVA-8418-НН
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
БОЈА CASA
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Производ големина:
51*25cm
Заврши Големина:
57*15cm
Соба:
Спална Соба,Дневна Соба
боја:
Црна

Најдобри предлози во категоријата