.

.

Ebay Топла Продажба Фудбал Busting Топката Фудбал 2-ГОЛЕМИНА на Винил Ѕид Налепници За Деца Соби Дома Декор Спорт Момче Спалната соба Уметност LS58213

Ebay Топла Продажба Фудбал Busting Топката Фудбал 2-ГОЛЕМИНА на Винил Ѕид Налепници За Деца Соби Дома Декор Спорт Момче Спалната

DEN 287.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Обичај прави било која боја било која големина било кој дизајн. ве молиме оставете порака за да ни се или пратете e-mail на нас.
СПЕЦИФИКАЦИИ
Материјал : Не-toxi, еколошки ПВЦ ,ВИНИЛ Големи димензии : 62x66cm
Мала големина : 48x51cm
Стандардната боја : Црна,КАКО ФОТО ШОУ
Обичај Прави : Да
ФУНКЦИЈА
1.Секој decal е направен од висок квалитет, самолепливи и водоотпорен винил.
2.Нашите винил е оценет за последните 6 години на отворено и практично засекогаш затворен простор.
3.Decals може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина. Стави ги на твоите ѕидови, врати, прозорци и - каде што сакате!
4.Многу побрзо, почиста и полесно отколку сликарство.
5. Користење на различни decals и бои за да се создаде уникатен дизајн!
ЕФЕКТ ПОКАЖУВААТ

Кон својствата

боја:
црна 48x51cm, црна 62x66cm, сина 48x51cm, сина 62x66cm, зелена 48x51cm, зелена 62x66cm, сива 48x51cm, сива 62x66cm
Шема:
3D Налепница
Бренд Име:
wishspace
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
LS58213
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
2pcs
Тема:
Цртан филм
Материјал:
Пластични
Стандардната боја:
Црна
custom size:
ДА било големина
Прилагодено боја:
ДА било боја
Голема Големина:
62x66cm
Мали Димензии:
48 x 51cm

Најдобри предлози во категоријата