.

.

Тинејџерскиот Rockstar Rock and Roll Ѕид Decal Уметност Дома Ѕид Оркестарот Налепница Постер Винил Тинејџерски момчиња Спалната соба гитара Mural NY-81

Тинејџерскиот Rockstar Rock and Roll Ѕид Decal Уметност Дома Ѕид Оркестарот Налепница Постер Винил Тинејџерски момчиња Спалната

DEN 572.16
DEN 441.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


3427383902214494 Othere Слични Препорачуваме US $ 9.90 /парче US $ 11.90 /set US $ 11.90 /set US $ 11.96 /set US $ 11.90 /set US $ 12.95 /set US $ 9.90 /set US $ 9.90 /set US $ 11.90 /set US $ 8.90 /парче US $ 12.90 /set US $ 11.90 /set
Производи За Подетални Информации :
Бренд :
YOYOYU
Материјал :
Винил ПВЦ
Точка Не :
NY-81
Карактеристики :
Еко-пријателски
Бои :
40 бои
Прилагодено :
yes
Големина на :
42 X83 CM // 58 X112cm
Ако ви треба" друга боја " ,pls ни остави порака за боја можете да изберете од нашата боја шема , или можете да ги s крај нас на белешка за време на објектот ја потврдуваат страница . ако изберете друга боја и не се спомене барање , ние ќе ви ја испратиме како defaulut боја -црна
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Кон својствата

боја:
Црна, ДРУГА БОЈА, Бела
Големина:
42x83cm, 58x112cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
NY-81
Тема:
Портрет
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Материјал:
Еко-пријателски Винил ПВЦ
големина прилагодени:
Yes
Бои:
40 Бои
квалитет:
Висок

Најдобри предлози во категоријата