.

.

рачно насликани нејасен бела сива град landcape ѕидното сликарство модерна апстракт утро градот мост платно маслото њу јорк

рачно насликани нејасен бела сива град landcape ѕидното сликарство модерна апстракт утро градот мост платно маслото њу јорк

DEN 1439.04
DEN 1151.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина на :
(1inch=2.5 см)
Size1 : 30x45cm (12x18inch)
Size2 : 40x60cm (16x24inch)
Size3 : 50x75cm (20x30inch)
Size4 : 60x90cm (24x36inch) Внимание
Без Рамка,само Платно
(pls контактирате доколку ви треба рамката .)
Пакетот Чекори
1.Валани со цевка. 2.Валани со дебелина водоотпорен филм.
3.Добро заштитени со лента
Уникатен Дизајн
Секој маслото ќе биде 100% насликани од страна на квалификувани уметник во кина. Секој предлог ќе биде на оригиналната уникатен дизајн ѕид уметност за вашата домашна декорација.
Наплата Загарантирана
Задоволството на клиентите е најважно за нас.
Тоа е Враќање Гарантира ако не се чувствувате добро во врска со платно маслото за било која причина откако ќе го добиете вашиот објект. Ќе може да има наплата дури и ако вашето домашно милениче не ви се допаѓа сликата.
Услуга на клиентите
Ако имате било какви проблеми со вашата слика или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт. ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите се Додека не сте задоволни.
За Нас
Ние сме професионални страна се насликани маслото трговија на големо снабдувач од кина. Ние нудиме платно слика директно од уметникот. како што се модерна ѕидното сликарство, апстракт модуларен сликање пејзаж платно слики, дрво ѕид слики, модерна уметничка слика, seascape слики, платно слика цвет, животински маслото на платно, жирафа сликарство, модерен апстракт Африка слика зајдисонце, слики, изгрејсонце платно ѕид уметност, животински ѕид слики, секси голи масла, познатиот гол платно слика, апстракт платно уметност, традиционална Европската ѕид платно уметност, ѕидни слики за дневна соба декорација. Исто така, секој стил на сликање е достапен, како што се реални маслото, природа, пејзаж сликарство, модерен апстракт маслото репродукција, поп ѕид декорација платно сликарство, или класични custom canvas масло слика. Овие слики се најдобри уметнички дела за Дневна Соба декорација, седи соба, Спална соба оркестарот, трпезарија, Салон, Кујна, Канцеларија, Хотел, Кафе, Вински Бар и ходникот. Ние веруваме дека нашите слики ќе биде уникатен подарок за вашите пријатели, семејство, деца ,жена и маж. Ве молиме не пропуштајте можност да ги добиете овие совршен слики!

Кон својствата

Големина (Инчен):
30x45cm Без рамка, 40x60cm Без рамка, 50x75cm Без рамка, 60x90cm Без рамка
Бренд Име:
homarlt
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Број На Модел На:
1P87b
Стил:
Impressionist
оригиналниот:
Yes
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Акрилик
Техника:
Рачно Насликани

Најдобри предлози во категоријата