.

.

Нова Прекрасна Пилешко Цртан филм Транспарентен Свинче Банка монета банка Пари Заштеда Кутија Пари, Подароци кутија за дете Симпатична биро миленици парични кути?

Нова Прекрасна Пилешко Цртан филм Транспарентен Свинче Банка монета банка Пари Заштеда Кутија Пари, Подароци кутија за дете

DEN 380.16
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1 00% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : PS+ABS Големина : За 19.5*9.5 1 CM.Големина за прирачник meas urement, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. A s одговорен продавачот ,Ние и Ветуваме на : 1. Ако не ја прими стоката,ќе се добие целосна наплата Разбирање е меѓусебна што треба да направите 1.Ве молиме не го отвори спорот, на Секој проблем што ќе ви помогне. 2.Ако ви се Допаѓа нашите производи, ве молиме да ни даде пет ѕвездички високи пофалби,доверба нас и верувајте ни време на Испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. Ако по 60 дена (Јужна Америка 90-120 дена )си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде целосна наплата.

Кон својствата

Бренд Име:
XZJJA
Број На Модел На:
монета банка
Обликот:
jar
Материјал:
PS+ABS
Големина:
19.5*9.5 cm

Најдобри предлози во категоријата