.

.

Frameless Пеперутка Животни DIY Слика Од Броеви Акрилик Страна се Насликани Маслото На Платно Уникатен Подарок За Домашни Уметнички дела

Frameless Пеперутка Животни DIY Слика Од Броеви Акрилик Страна се Насликани Маслото На Платно Уникатен Подарок За Домашни Уметнички

DEN 715.20
DEN 365.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ПОСТОЈАТ КАКО ПОДАРОК СЛУЧАЕН ДА ИСПРАТИ

Кон својствата

Големина (Инчен):
40CMx50CM не врамени
Материјал:
Лен
Стил:
Класични
Тип:
Масла
Бренд Име:
GATYZTORY
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
слика од броеви
врамени:
Без рамка
Пакет:
валани на цевка
Техника:
обоен со себе
подарок:
уникатен подарок за деца семејство
Дома декорација:
дневна соба Детска Соба свадба декорација
Сликарство:
класично сликарство
Материјал:
Лен
Пигмент:
Акрилна боја четка платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
ѕид уметност слика:
handpainted маслени

Најдобри предлози во категоријата