.

.

YOYOYU Уметност Дома Декор Книга Дрво Ѕид Decal Винил Налепница Библиотека Училиште Училница Студија Соба Декорација Дизајнот на Ентериер втората светска војна-481

YOYOYU Уметност Дома Декор Книга Дрво Ѕид Decal Винил Налепница Библиотека Училиште Училница Студија Соба Декорација Дизајнот

DEN 427.20
DEN 321.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


3427383902215854 Производ Inforamtion : Број : втората светска војна-481 S : 42 X50 CM M : 57 X68 CM L : 75 X90 CM Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
Ако изберете други бои , ве Молиме, изберете 1 бојата на вашиот decal од подолу боја шема
~~~ Можете да го направите со испраќање на нас или порака
со оставање на Белешка со продавачот за време на работа

Кон својствата

боја:
801 Белата, Друга Боја Изберете
Големина:
42X50CM, 57X68CM, 75X90CM
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Втората светска војна-481
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Бои:
40 боја за да изберете
Карактеристики:
Водоотпорен , отстранлив
Материјал:
Еко-Пријателски
Употреба:
Било каква мазна Ѕид Прозорец, Пластични
капка-превозот:
прифатете
Материјал:
Винил

Најдобри предлози во категоријата