.

.

STAR WARS ББ-8 DROID НА СИЛА БУДИ винил ѕид уметност налепница decal bb8 Отстранлив DIY ѕид хартија Mural adesivo де parede D562

STAR WARS ББ-8 DROID НА СИЛА БУДИ винил ѕид уметност налепница decal bb8 Отстранлив DIY ѕид хартија Mural adesivo де parede

DEN 446.40
DEN 335.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Оваа Работат Напорно цитати ѕид decal ќе додадете специјални допир на вашата канцеларија и дома.
Овие лесно може да се применуваат или да се отстранат, оставајќи нема остатоци на вашите ѕидови.
Овие индивидуални vinyls може да се организира сепак сакате.
* Сликата е за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина. материјал : еколошки ПВЦ 38cm X 57cm 57cm X 85cm 79cm X 118cm расположливите да се избере бои како што е подолу ,pls оставете порака на вашиот цел за бојата број ви се допадна.инаку ние ќе брод во црна боја,ви благодариме

Кон својствата

боја:
црна лево соочува, сина право соочува, портокал право свртени
Големина:
57cmX85cm, 38cmX57cm, 79cmX118cm
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Животните
Број На Модел На:
Д-562

Најдобри предлози во категоријата