.

.

Шпански Куќа Правила Винил Ѕид Decals , Ѕид Налепница Дома Декор Семејство Цитат Во Шпански Куќа Декорација

Шпански Куќа Правила Винил Ѕид Decals , Ѕид Налепница Дома Декор Семејство Цитат Во Шпански Куќа Декорација

DEN 278.88
DEN 262.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Оваа серија е специјално дизајниран за извоз во Европа и сад( Американски & Европ Стил), но, исто така, изборот на ebay/amazon Врвот рангирани на продавачот. (Многу производи изгледаат исто,но квалитетот е многу различен)Ако сте одговорни продавачот на квалитетот на производот,оваа серија ќе биде вашиот најдобар избор
Квалитет : редовни бренд производители произведуваат, обезбедување на квалитет.Ефектот е совршена, како рака-насликани сликата. Внатрешен ѕид облицовка не-човечки причини или светло на животната средина може да се гарантира пет години без исчезнува не падне.
Карактеристики : Non-toxi ,еколошки Винил налепница. Отстранлив налепници/Лесно се Држи и Лесно полетување/Двоен Модел во Стакло,внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом,тоалет,канцеларија,детска градинка,ученичкиот дом или продавница/Еколошки безбедни и водоотпорен
1 сет обично вклучува : 1 лист Винил Decal;1 лист за Пренос на Фирмата;1 buc Инструкции за тоа како да го користите Во Engsish.1 buc демо примерок.1 оригинален производ торба ( погодно зачувување и повторно продажба )
Боја : бела/ Црна/Розова/Сино/Црвена Роза..( стандардната боја како што е прикажано на слики или црна , можете да изберете и други бои, од Боја Картичка подолу , ве молиме да ни кажете кога ќе ги нарачате.)
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Слики се обезбедени за повикување само.За ВИСТИНСКАТА Големина на лист,ве молиме референца на мерења погоре ( Ако имате било обичај или треба и други големини или бои,ве молиме да ни кажете)
-
============================
забелешка : ако користите топол воздух удар на налепница, одново и одново со фен кога ќе се земе подалеку од ѕидот, таму ќе биде без оштетување на ѕидовите
Пакување : кога големината е доволно голем или квантитетот повеќе од една,ние ќе се овозможи и слободно хартија цевка пакување
Боја Картичка :
1 Црно. 2 сива. 3 бела. 4 сина. 5. сина. 6 небото сино. 7 темно зелена. 8 светло зелена. 9 violets. 10. Светло виолетова. 11 браун. 12 бургундија. 13 топла розова.14 меки розова боја. 15 црвено. 16 портокал. 17 беж. 18 златно жолта
Испорака : Препорачана Услуга е Кина пост ЕМС.Курирската служба DHL.UPS-от.FEDEX.DHL ве Молиме имајте во предвид дека превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. (Ако изберете експедитивни услуги, ве молиме да не информирате пред плаќање, ние ќе ви ги даде пониска поставување на товар, доволно количина на стока може да биде слободен
Повратна информација : Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

Кон својствата

боја:
црна, сина, црвена, бела, кафена, светло сива
Големина:
55 cm x 35 cm, 84cm x 55cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
ESP20
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Бренд Име:
ѕидот е приказна
Censor Кодот:
ESP20
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Материјал:
еколошки винил налепница decal
Функција:
Лепило база, погоден за надворешни или внатрешни работи употреба
Место на Потекло:
Шангај
Diy декорација:
livingroom / спална соба
Стил:
Шпански куќа правила ѕид налепници
Пакување:
Внатрешни хартија цевка пакување
Тема:
Normas де esta casa
is_customized:
yes

Најдобри предлози во категоријата