.

.

Коктел МАРТИНИ Дневна Метал оркестарот Знак Гроздобер Калај Плоча Студ Алкохол да Пијат за Хотел опременост на печатење оркестарот LJ3-2 20x30cm Б1

Коктел МАРТИНИ Дневна Метал оркестарот Знак Гроздобер Калај Плоча Студ Алкохол да Пијат за Хотел опременост на печатење оркестарот

DEN 335.52
DEN 211.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


започнете
Опис : Метал Знак / Чума Производ Големина : 20x30cm ( 7.87x11.8 инчи) Материјал : Метал Модел : Моделот на ЕДНА страна Инсталација : четири мали дупки на секој агол, може да се залепи со ноктите или лепак PDF каталогот е достапно за промет на големо со цел повеќе попуст. Ве молиме контактирајте не за подетални информации
Царинските давачки ќе биде на товар на купувачот. Ве молиме имајте предвид дека меѓународниот испорака е во голема мера зависи од различни земји " политиката и Царинските давачки. Ако не сте добиле цел на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Ние ќе ве информираме на товарен лист број и веб-сајт за проверка по ред, се испраќаат надвор. За цел ПОВЕЌЕ од US$ 100, ние слободни брод преку курир EMS / DHL / ФЕДЕКС / ТНТ или на другите, и испорака ќе се земе за 3-15 работни дена. За нарачка ПОМАЛА од US$ 100, ние слободни брод преку нормална пост mail, и испорака ќе потрае околу 10-30 работни дена. Објектот ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по уплатата примена. Ние автоматски ќе го следат вашата адреса прикажана на Ali Express. Ако тоа е друга адреса, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.
Тоа може да потрае до 10 работни дена да се процесира вашата врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ве молиме да ја врати стоката во рок од 30 дена ќе се примени. Враќање превозот цена ќе биде на товар на купувачот. За погрешен ред, неисправни производи, стоки и оштетени за време на превозот, ние нудиме наплата или размена. Ве молиме испратете фотографии на докажување.
Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас. Англиски јазик за комуникација е на располагање.

Кон својствата

Големина:
20x30cm
Број На Модел На:
LJ3-2
Бренд Име:
YVEVON
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Метал
Стил:
Модерна
Име:
Декоративни Метал Знак
група:
гроздобер постер
Место:
салон
Содржина:
Коктел
Функција:
Мартини
Моден:
паб
боја:
Сина
Локација:
хотел
Сезоната:
Пролет
Употреба:
од ѕидното сликарство

Најдобри предлози во категоријата