.

.

Новиот Водител на Платно Маслото Црно и Бело Скандинавските Ѕид Уметнички Слики Постер Украси Детска Соба Дома Декор Формулиран

Новиот Водител на Платно Маслото Црно и Бело Скандинавските Ѕид Уметнички Слики Постер Украси Детска Соба Дома Декор Формулиран

DEN 335.52
DEN 268.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Answer : ___________________________ Note :
1, боја може да биде малку поинаква, бидејќи на компјутерски монитор амбиент.
2, големината е мерени рачно. Толеранција е 0.2 cm.

Кон својствата

Големина (Инчен):
10x15cm без рамка, 13x18cm без рамка, 15x20cm без рамка, 18x24cm без рамка, 20x25cm без рамка, A4 21x30cm без рамка, 30x40cm без рамка, 40x50cm без рамка, 50x70cm без рамка, 60x80cm без рамка
Бренд Име:
Сигурен Живот
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Апстракт
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
HC189
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Дома декорација:
Ѕидот Уметнички Слики Постер
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Стил:
Нордиските Скандинавските Платно Масла
класично сликарство:
Декорација На Слики
Тип:
постери и цртежи
Сцена:
Ѕид слики за дневна соба
Уникатен Подарок за Деца:
Yes
во парк:
Yes
Dropshipping:
Yes
Пакет:
Валани во Цевка

Најдобри предлози во категоријата