.

.

Одговара За Телефонски Бележник Разубавувањето 21mm 28pcs/Многу AB Бонбони Боја Рамен Грб Смоли Cabochon Симпатична Зголеми Цвет

Одговара За Телефонски Бележник Разубавувањето 21mm 28pcs/Многу AB Бонбони Боја Рамен Грб Смоли Cabochon Симпатична Зголеми

DEN 273.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производ Насловот Одговара За Телефонски Бележник Разубавувањето 21mm 28pcs/Многу AB Бонбони Боја Рамен Грб Смоли Cabochon Симпатична Зголеми Цвет r Менаџер препорачува & можеби Ќе сакате
Ние сме фабриката , па ние ќе ги нудиме OEM и повеќе попуст за промет на големо клиенти.
Можете да ги купуваат производите и ќе видите за промет на големо попуст, повеќе информациите кои можете да оставите порака до нас се Ограничени Супер се Справи да ги Додадете во вашата шопинг кошничка право сега-Опис на Производот
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете го со детали големини пред да ја купите !!!
Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Ако изберете по Случаен избор Боја,ќе испрати боја Случајно,ве молиме бидете сигурни дека тоа Производ Слика
Одговара За Телефонски Бележник Разубавувањето 21mm 28pcs/Многу AB Бонбони Боја Рамен Грб Смоли Cabochon Симпатична Зголеми Цвет
Повеќе Производи >> >> >>
Земја
Превозот tius
Забелешка
САД
7-14 дена
≥20 дена, контактирајте со нас
Австралија, Канада, Велика Британија
15-25 дена, soustiuss 30 дена
≥30 дена, контактирајте со нас
Франција
15-28 дена, soustiuss 30-35 дена
≥35 дена, контактирајте со нас
Русија, Бразил, Шпанија
20-40 дена, soustiuss 40-45 дена
≥45 дена, контактирајте со нас
Друга земја
Нормално 25-30 дена за да стигнат до
≥30 дена, контактирајте со нас
Custousr Servicer Работи Tius (Пекинг GMT+8 Tius Зона)
Понеделник-Петок
Сабота
Недела
8.00-6.00 часот
Денот
Денот
Забелешка Ако имате било какви проблеми, пред да одам да се отвори расправа, или ја напуштат повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, Ние ќе ви одговори на вашата порака и да го реши вашиот проблем побрзо во текот на работното време, не може да одговори на сабота,pls се разбере, ви благодариме! Секогаш ние ги испратите сите парцели со препорачана пошта, со следење на број, ви благодариме!
*Овој образец е референца. Други земји може референца соседните земји транспорт. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!
Квалитет
Сите производи се внимателно разгледани пред продажба и испорака, квалитетот е загарантирана.
Превозот
1. Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса. Бидете сигурни дека вашата детална адреса и полни имиња се апсолутно точни.
2.Тоа обично трае околу 25~50 дена за стоката да пристигне Преку Кина, воздухот е-mail пораки и 5~7 дена преку DHL, FEDEX, UPS-от и ТНТ. Pls чекаат трпеливо ако не го добиете вашиот објект на tius. Ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации
Pls ни даде позитивни повратни информации со 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот. Ако имате било какви прашања во врска со производите, pls контакт со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
Политика На Враќање
Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети, pls контактирајте со нас Веднаш. Ние прифаќаме замена или рефундирање во рок од 14 дена по приемот. Ние ќе рефундирање на куповната цена, Враќање поштарина и осигурување полнење е не се враќа за да се врати ставки и ставки за да се врати, мора да се во НОВ и во ДОБРА состојба. Shiping ќе се организира во рамките на 7-10 дена по уплатата. Ние ќе се прогласи за вашиот предмет, како"подарок", во вредност од околу $5 за царинска погодност. Превозот начин да ја прифатиме како што следува :

Кон својствата

боја:
мешани, розова, hotpink, виолетова, сина, жолта, зелена, бела
Стил:
Пастирски
Материјал:
Смола
Тема:
Љубов

Најдобри предлози во категоријата