.

.

Љубов Пурпурна Лили Цвет Отстранлив Винил Decal Ѕид Налепница Mural DIY Уметност Дневна Соба Декоративни Дома Декор Позадина 60*90cm

Љубов Пурпурна Лили Цвет Отстранлив Винил Decal Ѕид Налепница Mural DIY Уметност Дневна Соба Декоративни Дома Декор Позадина

DEN 239.52
DEN 199.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ефект Слики / Производ Слики / Детали За Производот
Љубов Пурпурна Лили Цвет Отстранлив Винил Decal Ѕид Налепница Mural DIY Уметност Дневна Соба Декоративни Дома Декор Позадина 60*90cm

Кон својствата

Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
LA3003
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
БОЈА CASA
Материјал:
ПВЦ
боја:
Повеќе
Matirial:
ПВЦ
Тема:
Цвет
Соодветно место:
Дури и површината
Пакет:
Транспарентен OPP
Отстранлив:
Користи фен за коса да се направи лепак топла
Произведени Област:
Кина
Производ големина:
60*90cm

Најдобри предлози во категоријата